Dostawa

Ogólne warunki dostaw

Ogólne warunki dostaw

 1. POLSUN Energy Sp. z o.o. (zwany dalej POLSUN) na zlecenie Klienta zapewnia zorganizowanie dostawy zamówienia pod adres na terytorium Polski lub na terytorium innego państwa członkowskiego UE. Organizacja dostawy na terytorium innych państw możliwa jest po indywidualnym ustaleniu jej warunków.
 2. Klient otrzymuje informację o przewidywanych kosztach dostawy podczas składania zamówienia. Koszty wysyłki zależą od kraju, do którego wysyłane jest zamówienie, ilości zamawianych towarów ich wagi oraz sposobu nadania przesyłki.
 3. Orientacyjny termin realizacji dostaw wykonywanych przez firmy kurierskie, współpracujące z POLSUN, wynosi od 24h do 72h od dnia nadania przesyłki (dni robocze). W okresie świątecznym termin ten może ulec zmianie.
 4. POLSUN nie dopuszcza możliwości odbioru własnego.

Dostawy kurierskie

 1. Stan i zawartość przesyłki należy sprawdzić przy odbiorze w obecności kuriera.
 2. W przypadku stwierdzenia braków lub uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół. Protokół musi zawierać zapis o śladach naruszenia przesyłki - wskazane jest wykonanie czytelnych zdjęć.
 3. O ewentualnych brakach należy bezzwłocznie poinformować POLSUN drogą mailową.

CZASY REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 • Szybki przelew elektroniczny (Przelewy24, kartą płatniczą lub Blikiem) - wysyłamy najpóźniej do godziny 12.00 dnia następnego.
 • Płatność przelewem tradycyjnym - wysyłamy w dniu roboczym, najpóźniej 24 h od zaksięgowania wpłaty.

KOSZTY DOSTAW

 • POLSUN zastrzega możliwość zwolnienia klienta z kosztów dostawy (darmowa dostawa).
  • Panele PV powyżej 780 kg
  • Zestawy balkonowe powyżej 6 500zł
  • Baterie, falowniki, szpule powyżej 8 500zł
  • Akcesoria, konstrukcje montażowe powyżej 4 500zł.