co zyskujesz na współpracy z solartrade.pl

Co zyskujesz będą stałym odbiorcą?

Jest wielu dystrybutorów i hurtowni komponentów fotowoltaicznych. My niestety różnimy się od nich. Nie walczymy tylko ceną. Naszą ambicją jest optymalizacja procesów dostaw oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności naszych odbiorców. Działamy w prosty sposób. U nas możesz:

  • Mieć dostęp dostęp do najnowszych komponentów – w tym elastycznych modułów dużej mocy.
  • Zamówić komponenty aplikacją mobilną w ramach przedpłaty lub kredytu kupieckiego.
  • Szkolić siebie/ swoich pracowników na naszych znakomitych konferencjach.
  • Pomóc klientowi biznesowemu w zakupie tańszego prądu (energii czynnej).

POLSUN Energy to doświadczona kadra ludzi, którzy od ponad 10 lat zajmują się energetyką. OZE PV to tylko wycinek naszych kompetencji. Nasi pracownicy wykonują audyty energetyczne dla największych, międzynarodowych koncernów.

Wykorzystując nasze kompetencje, stworzyliśmy system zaopatrzenia Partnerów w komponenty OZE. Zaczęliśmy od komponentów PV, jednak już wkrótce w naszej ofercie pojawią się nowości: wiatraki pionowe, elastyczne moduły PV dużej mocy i anodowane systemy montażowe.  Dzięki nam będzie też można pomagać swoim Klientom zmienić sprzedawcę prądu/ gazu.

Nasi pracownicy szkolili m.in. kadrę Aquanet S.A. i FENICE Poland. Mamy kompetencje do organizowania wartościowych szkoleń dla pracowników naszych Partnerów. Oprócz przekazywania wiedzy wiemy jak ważny jest dystans i chwila odskoczni od codziennych obowiązków, dlatego oprócz modułów szkoleniowych na naszych konferencjach organizujemy wypoczynek. 

Daje to pracownikom bezcenny czas do namysłu nad możliwościami wspierania rozwoju Twojej firmy. Nie ma nic bardziej wartościowego niż pracownicy, którzy identyfikują się z firmą, w której pracują. Oprócz wynagrodzenia często brakuje dodatkowych bodźców i czasu do namysłu nad codziennie wykonywanymi czynnościami. Szkolenia to odrębna sprawa. Brakuje czasu i środków na wysłanie pracowników na wartościowe szkolenia. Często te szkolenia to tylko tablicowe przekazanie wiedzy, która de facto jest dostępna w sieci. 

Kupując za w tej samej cenie lub taniej, dostajesz możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w naszych konferencjach dla siebie i swoich pracowników. Jeśli zaufasz sobie i chcesz postawić na rozwój Twojej kadry, to współpraca z POLSUN daje Ci gwarancję ciągłego rozwoju kompetencji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top