z-jakimi-producentami-wspolpracuje-solartrade.pl

Z jakimi producentami współpracuje solartrade.pl?

Naszym Partnerom oferujemy produkty najlepszych producentów. Wybór nie jest przypadkowy. Jest efektem poszukiwań i analizy porównawczej, w której uwzględniliśmy:

  • Wielkość Producenta, w tym udziały w rynku Światowym.
  • Stosowane technologie i badania nad ich rozwojem.
  • Opinie firm monterskich i klientów nt. wydajności i awaryjności komponentów.

Gwarantujemy szybką dostawę materiałów na wskazany adres. Dla stałych Klientów / Partnerów przygotowaliśmy: dogodne warunki płatności, szkolenia, wsparcie serwisowe i nieodpłatne vouchery na wartościowe konferencje

JinkoSolar jest jedną z najbardziej znanych na Świecie i innowacyjnych firm zajmujących się technologią solarną. Producent wyróżnia się pod względem potwierdzonej historii skalowalności i efektywnego kapitałowo modelu biznesowego. Firma dostarczyła już ponad 100 gigawatów modułów na całym świecie. O niezawodność dba zespół badawczo-rozwojowy. Jinko konsekwentnie utrzymuje pozycję lidera dzięki modułom serii Tiger NEO z ogniwami HOT 2.0 TOPCon typu N.

Technologia Tiger Neo N-Typ
Technologia Neo N-type zapewnia obniżony współczynnik temperaturowy i zmniejsza degradację wywołaną światłem (LID/LETID). Dzięki nowej technologii pokrycia powierzchni krzemu fosforem zapobiega on powstawaniu reakcji borowo-tlenowej. Dlatego panele fotowoltaiczne Jinko są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Producent oprócz technologii typu N, zwiększył również liczbę szyn zbiorczych z 5 na 16.

Gwarancja
Seria modułów Jinko 54 N jest objęta 25-letnią gwarancją na produkt dla paneli All Black oraz 15-letnią na moduły z białym backsheet. Gwarancja na wydajność liniową wynosi 30 lat dla wszystkich modułów typu N. Dodatkowym atutem modułów Jinko jest niski współczynnik (0,40%) rocznej degradacji przez 30 lat.

Więcej o producencie Jinko 

Canadian Solar Inc, założona w 2001 roku w Toronto. Dzięki jakości i niezawodności firma wyróżnia się na tle konkurencji.

Canadian Solar posiada w Kanadzie i Chinach  trzy najnowocześniejsze centra badań fotowoltaicznych. Łączna wielkość produkcji Canadian Solar wynosi obecnie 9 GW. Przekłada się to na ponad około 30 milionów modułów fotowoltaicznych w ciągu ostatnich 14 lat.

Canadian Solar Inc dostarcza wysokowydajne ogniwa słoneczne, moduły słoneczne, systemy energii słonecznej i rozwiązania w zakresie zasilania energią słoneczną poza siecią (off-grid). Panele fotowoltaiczne przed wypuszczeniem na rynek są gruntownie przetestowane i sprawdzone w trudnych warunkach, dzięki czemu Canadian Solar oferuje na nie 25-letnią gwarancję. Klienci Canadian Solar mają do czynienia z wysoko notowaną, rzetelną firmą, która posiada uznanie nawet pośród najbardziej wymagających banków.

Więcej o Canadian Solar tutaj 

LONGi Solar jest wiodącym światowym producentem  monokrystalicznych  modułów słonecznych. Od momentu powstania w 2000 roku LONGi  koncentruje się na technologii MONO. Jest światowym liderem na rynku monokrystalicznych płytek krzemowych. Z aktywami o łącznej wartości ponad 5,71 mld USD (2018 Q3), spółka ma ugruntowaną pozycję ekonomiczną. Aktualnie LONGi planuje zwiększyć swoje zdolności produkcyjne do ponad 45 GW wafli monokrystalicznych. Siedziba firmy znajduje się w chińskim mieście Xi’an, a producent modułów posiada dodatkowe biura w Japonii, Europie, Ameryce Północnej, Indiach, Malezji, Australii i Afryce.

Doświadczenie
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze monokrystalicznego krzemu, firma LONGi Solar dostarczyła w 2019 roku produkty o mocy ponad 7,1 GW. 

Badania i rozwój
Koncentrując się na badaniach i rozwoju, LONGi Solar jest mocno zaangażowana w dostarczanie systemów produkcji, jednocześnie promując wykorzystanie technologii monokrystalicznej na całym Świecie.

Połączenie technologii półkomórkowej i monokomórkowej 

Konstrukcja 5-bębnowa poprawia wytwarzanie energii, a estetyczny wygląd z czarną ramką i czarnym tyłem jest szczególnie atrakcyjny dla właścicieli większości domów jednorodzinnych.

Więcej informacji pod linkiem Longi Solar

JA Solar Holdings Co. Ltd. jest wiodącym światowym producentem wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych z siedzibą w Szanghaju w Chinach Jest dostawcą modułów tzw. poziomu 1 (ang: Tier 1)

Firma JA Solar dostarcza moduły o niezrównanej wydajności konwersji, wydajności i niezawodności, umożliwiając klientom maksymalizację zysków z projektów fotowoltaicznych.

Moduły JA Solar znane są z niezawodności i jakości. Wykorzystują komponenty wolne od efektu PID, a wszystkie moduły są objęte 10-letnią gwarancją na produkt oraz 25-letnią liniową gwarancją wydajności. JA Solar oferuje swoim klientom produkty cechują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do wydajności.

Więcej o JA Solar można dowiedzieć się tutaj

SegenSolar oferuje również szereg paneli inteligentnych firmy JA z wbudowanym Optymalizatorem SolarEdge które mogą mieć zastosowanie w dużych i małych instalacjach.  Każda z nich charakteryzuje się doskonałymi wskaźnikami wydajności i jest w pełni kompatybilne z falownikami SolarEdge również dostarczanymi przez SegenSolar.

SolarEdge została założona w 2006 roku. 

Oferta SolarEdge obejmuje optymalizatory mocy, wydajne falowniki fotowoltaiczne oraz portal  do monitorowania instalacji na poziomie modułu jak również wykrywania stanów awaryjnych. System SolarEdge gwarantuje większą sprawność pozyskiwania energii słonecznej z systemu.

Falownik solarny DC-AC SolarEdge został specjalnie zaprojektowany do współpracy z dedykowanymi optymalizatorami mocy. Ponieważ MPPT i zarządzanie napięciem są obsługiwane osobno dla każdego modułu przez optymalizator mocy, falownik jest odpowiedzialny tylko za inwersję prądu stałego na prąd przemienny. W rezultacie jest mniej skomplikowany, tańszy i bardziej niezawodny falownik słoneczny ze standardową 12-letnią gwarancją. Gwarancję można przedłużyć nawet do 20 lub 25 lat. Stałe napięcie łańcucha zapewnia działanie przez cały czas z najwyższą wydajnością (> ważona sprawność> 97%) niezależnie od długości łańcucha i temperatury otoczenia.

Optymalizator mocy SolarEdge, który jest instalowany przez instalatora do każdego modułu fotowoltaicznego. Optymalizatory mocy SolarEdge zwiększają moc wyjściową systemów fotowoltaicznych poprzez ciągłe śledzenie maksymalnego punktu mocy (MPPT) każdego modułu osobno. Ponadto optymalizatory mocy przesyłają dane o wydajności do portalu monitoringu SolarEdge w celu zapewnienia precyzyjnej obsługi systemu PV na poziomie modułu. Każdy optymalizator mocy jest wyposażony w unikalną funkcję SafeDC™, która automatycznie odcina napięcie DC na modułach po każdym wyłączeniu falownika lub zapadzie napięcia w sieci. 

Falownik SolarEdge
oprócz inwersji DC/AC może również zarządzać baterią i energią w systemie. (Każdy falownik fotowoltaiczny SolarEdge wyprodukowany po 2013 r. może mieć dołączone urządzenie magazynujące StorEdge ™.)

Interfejs StorEdge™
Ten specjalnie opracowany interfejs, który pozwala na podłączenie wybranych baterii do PV falownika SolarEdge. Jest łatwy w instalacji i może być wykorzystany do aktualizacji istniejących systemów SolarEdge. Może również służyć do eliminacji napięcia i natężenia prądu stałego podczas instalacji, konserwacji czy gaszenia pożaru.

Miernik SolarEdge
Miernik SolarEdge służy do integracji baterii oraz do odczytu produkcji / zużycia energii.

Solax Power to chińska firma założona w 2010 roku w Hungzhou. Producent oferuje swoim klientom falowniki słoneczne. Firma prowadzi badania w 3 ośrodkach badawczo-rozwojowych i posiada 6 fabryk w Chinach.

Od momentu powstania w 2010 roku, SolaX Power rozwija się z roku na rok, stając się uznaną na całym świecie firmą międzynarodową. W Europie posiada swoje biura w Zjednoczonym Królestwie, Holandii, Niemczech, zaś poza Europą w Australii i USA. SolaX Power stara się nadal być liderem  rozwiązań hybrydowych na rynku.

SolaX Power jest światowym liderem w technologii falowników słonecznych, oferującym produkty znane z niezawodności, wydajności i przystępności cenowej. Gama produktów obejmuje najnowsze innowacje np. magazyny energii w technologii LiFeO4. Dziś SolaX Power to lider rozwiązań hybrydowych i systemów magazynowania energii. W Czechach, jest najczęściej montowaną marką fotowoltaiczną.

Więcej o SolaX na naszej stronie zapadpradu.pl i tutaj

Założona w 2005 roku firma Ginlong (Solis) Technologies  posiada obecnie jedną z najszerszych zainstalowanych na świecie ofert falowników sieciowych

Solis jest pierwszym producentem, który przeprowadził zewnętrzne testy niezawodności falowników PVEL (wcześniej część DNV-GL). 

Firma kładzie bardzo duży nacisk na badania i rozwój, aby nadążać za wysokimi wymaganiami i tempem zmian w sektorze energii odnawialnej. Jest kluczowym uczestnikiem ustanawiania standardów przemysłowych dla inwerterów klastrów fotowoltaicznych.

Solis założył globalne biura i techniczne centra obsługi posprzedażowej w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, RPA, Indiach, Meksyku, Hiszpanii, Holandii, Rumunii i innych miejscach. Produkty Solis były wykorzystywane w prestiżowych lokalizacjach i projektach na całym świecie, w tym w Shanghai Expo (Szanghaj, Chiny) i na Wieży Eiffla (Paryż, Francja), a także w innych wiodących projektach krajowych i komercyjnych.

Firma zajęła 3. miejsce w globalnej produkcji falowników fotowoltaicznych w 2021 r. (Źródło: IHS), 2. miejsce na rynku falowników jednofazowych i 3. miejsce w globalnym udziale w rynku trójfazowych falowników stringowych.

Seria Solis Mini
Dla mniejszych systemów jest jednofazowa seria mini. Urządzenia  jednofazowe dostępne w wersjach od 700W do 3600W są bardzo lekkie i kompaktowe, co pozwala na łatwą instalację.

Seria Solis 1-fazowa
Seria trzyfazowa Solis to moce od 5 kW do 30 kW. Wszystkie urządzenia wyposażone są w regulator Podwójny układ MPPT (lub Potrójny układ MPPT w zależności od mocy) i są lekkie i mają szeroki zakres napięcia wejściowego.

Seria Solis 3-fazowa
Solis posiada również gamę urządzeń trójfazowych, o mocy od 6kW do 15kW. Wszystkie urządzenia posiadają Dual MPPT (opcje z pojedynczym MPPT), są lekkie i posiadają szeroki zakres napięcia wejściowego.

Seria Solis 3-fazowa 4-9MPPT
Seria trzyfazowa Solis z czterema lub więcej układami MPPT jest idealna do instalacji komercyjnych i występuje w przedziale mocy od 36 kW do 80 kW. Urządzenia te są relatywnie lekkie i łatwe w montażu.

Więcej na temat producenta pod linkiem Solis

GoodWe jest światowym liderem w produkcji falowników fotowoltaicznych i rozwiązań do magazynowania energii, notowanym jako spółka akcyjna na giełdzie w Szanghaju.

Firma GoodWe zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i w 2020 roku została uznana przez grupę Wood Mackenzie za wiodącego producenta falowników hybrydowych. Należy do TOP 5 producentów falowników PV na świecie według rankingu Wood Mackenzie za 2021 rok.

GoodWe ma bogatą ofertę produktów i rozwiązań do systemów PV dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań komercyjnych i na skalę przemysłową, które wyróżniają się najwyższą wydajnością i jakością.

Centra serwisowe GoodWe są dostępne na całym świecie. Podstawowym celem jest oferowanie lokalnego wsparcia wszystkim naszym klientom, w tym doradztwa projektowego, szkoleń technicznych i obsługi posprzedażnej.

Falowniki fotowoltaiczne GoodWe o mocy od 0,7kW do 250kW są stosowane w domowych i komercyjnych instalacjach dachowych oraz w systemach na skalę przemysłową.

Huawei jest międzynarodowym liderem w dziedzinie cyfrowych technologii informatycznych. Jest jednym z pięciu największych producentów falowników na świecie.

Huawei jest pierwszą chińską firmą, która znalazła się na liście 100 najcenniejszych marek w rankingu Interbrand. Poprzez swoje zaawansowane rozwiązania pomaga zasilić miliony gospodarstw domowych oraz setki branż na całym świecie. Firma nieustannie wprowadza innowacje, umożliwiające wykorzystanie energii odnawialne.

Dzięki własnej technologii, urządzenia komunikują się poprzez sieć energetyczną, co zmniejsza obciążenie instalacji.
Jako jeden z 5 czołowych producentów falowników na Świecie, Huawei oferuje bogate portfolio falowników i kompletnych rozwiązań dla inteligentnych domów. Posiadając ponad 30. letnie doświadczenie w cyfrowych technologiach informatycznych świetnie je wykorzystuje w komponentach dla fotowoltaiki. Huawei łącząc technologie ICT z fotowoltaiką, integrację rozwiązań opartych o Cloud i sztucznej inteligencji (AI) optymalizuje proces wytwarzania energii elektrycznej. Rozwiązania Smart O&M czynią fotowoltaikę wydajniejszą, bezpieczniejszą i niezawodną.

Więcej o producencie tutaj

Deye

Deye – wiodący na świecie dostawca systemów magazynowania energii.
Deye zajmuje się dostarczaniem kompletnych rozwiązań systemów fotowoltaicznych, dla instalacji mieszkaniowych i komercyjnych. Deye bardzo angażuje się w badania i rozwój nowych technologii, aby zapewnić wydajność i niezawodne produkty.
Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. zajmuje się dostarczaniem kompletnych rozwiązań systemów fotowoltaicznych, w tym rozwiązań dla elektrowni domowych i komercyjnych. Ponadto Deye oferuje odpowiednie urządzenie do każdego zastosowania: dla wszystkich typów modułów, do podłączenia do sieci i sieci autonomicznych, a także hybrydowego systemu inwerterowego, dla systemów małych domów i systemów komercyjnych w zakresie megawatów. Wśród nich znajdują się falowniki podłączone do sieci fotowoltaicznej w zakresie 1,5-110 kW, falownik hybrydowy 3 kW-12 kW i mikroinwerter 300 W-2000 W.

Jako firma zorientowana na technologię, Deye zawsze angażowało się w badania i opracowywanie nowych, najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić wydajne i niezawodne produkty.  Deye przyjmuje trójpoziomową topologię typu T i ulepszony algorytm SVPWM, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność konwersji o 0,7% w porównaniu ze zwykłym SPWM.

Więcej o producencie tutaj

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top